Obcinać włosy, czy nie? (Panom się ten wpis nie przyda)

Witaj w kolejnym dziewczyńskim wpisie 😉 Panom wstęp wzbroniony… 😛

Każda kobieta jak też młoda dziewczyna pragnie się podobać. Szczególną uwagę przywiązuje do wyglądu zewnętrznego. Każdego dnia pielęgnuje swoją skórę jak też włosy, które szybko rzucają się w oczy. Często stajemy przed dylematem czy je obcinać, czy może pozwolić im rosnąć.

Odpowiedź jest prosta – nie obcinaj!

Coraz modniejsze jednak wydają się być krótkie fryzury, których jest cała masa, wystarczy jedynie zasięgnąć porady profesjonalnej fryzjerki, która dopasuje ją do kształtu twarzy oraz naszej figury indywidualnie. Nauka w szkole fryzjerskiej jest coraz chętniej wybierana, gdyż jest to fach, który nigdy nie wyjdzie z obiegu na rynku pracy. Jednak sama szkoła nie wystarczy, ponieważ teoria to całkiem co innego niż praktyka.

Aby zdobyć doświadczenie praktyczne warto udać się na kurs fryzjerski. Nie jest on drogi, a można na nim dowiedzieć się wiele trików modowych, które następnie polecimy klientom. Warto jest więc kształcić się również w języku niemieckim chcąc być fryzjerem, ponieważ mówiąc po niemiecku w łatwy sposób zdobędziemy pracę w tym zawodzie w obcym kraju, nie tylko w Niemczech dlatego, że jest to język ogólnoeuropejski często wybierany przez uczniów na całym świecie. Jeżeli pasjonuje nas fryzjerstwo, to nauka nie będzie dla nas karą czy obowiązkiem, ale czystą przyjemnością, także praca przez nas wykonywana będzie bardziej owocna.

Nie warto uczyć się jedynie dla zawodu, jeżeli nie lubimy tego co będziemy wykonywać, szybko nasza niechęć wyjdzie w praktyce i sami nie będziemy w pełni szczęśliwi.

About the author

Timo

Początkujący bloger samouk z dużymi ambicjami. Z zawodu nauczyciel, wcześniej pracownik fizyczny na budowie i fryzjer. Bezpretensjonalny fan planszówek.

View all posts