Jak zostać dobrą braffiterką? Kto to?

Większość z nas zastanawia się czym właściwie jest braffiting. Otóż jest to nic innego jak profesjonalne dobieranie do indywidualnego biustu biustonosza przez osobę wykwalifikowaną, czyli braffiterkę.

Zdziwieni 😉 ? Sam tego nie wiedziałem jeszcze dwa lata temu!

Braffiterką może być każda kobieta bez względu wiek. I tutaj prosiłbym o opuszczenie wpisu Panów 😉 Wystarczy okazywać jedynie zamiłowanie do pracy w dziale bieliźnianym. Oczywiście samo zamiłowanie nie wystarczy, gdyż potrzeba mieć większą wiedzę w tym temacie, aby móc klientkom dobrze dobierać biustonosze i doradzać w wielu kwestiach.

Panie wiedzą, że to nie takie proste…

W tym celu należy ukończyć kurs braffiterski. Poznamy na nim wszelkie rozmiary biustonoszów. Dowiemy się również jak i gdzie mierzyć klientkę aby właściwie móc jej dopasować ten rodzaj bielizny. Kurs taki także uczy nas jak odpowiednio dobierać biustonosz do każdej figury.

Jest to także ważne, gdyż panie o obfitych kształtach i krągłościach muszą nosić odpowiednio dopasowany stanik, aby mogły się one swobodnie poruszać i aby ich piersi były odpowiednio podtrzymane, gdyż źle dobrana bielizna powoduje, że biust robi się obwisły oraz obciąża kręgosłup, skutkiem czego mogą być poważne konsekwencje nie tylko zdrowotne, ale również natury psychicznej, gdzie nie czujemy się atrakcyjne, a przecież biust jest naszym największym atutem kobiecości i warto o niego zadbać w jak najlepszy sposób.

Nauka braffitingu wymaga włożenia nie tylko chęci, ale również wielkiego zainteresowania, wtedy nauczymy się wiele przydatnych rzeczy, które następnie wykorzystamy w praktyce.

About the author

Timo

Początkujący bloger samouk z dużymi ambicjami. Z zawodu nauczyciel, wcześniej pracownik fizyczny na budowie i fryzjer. Bezpretensjonalny fan planszówek.

View all posts